Edut jäsenkortilla 2019-2020

Vanhempainillassa moni lunasti vanhempainyhdistyksen jäsenyyden, alla vielä yhdistyksen jäsenkortilla saatavat edut. Ne ovat perhekohtaisia. Alennusten saaminen edellyttää, että näytät korttisi ennen ostoja. Edut ovat voimassa toistaiseksi, ellei erillistä mainintaa ole. Jatkossa jäsenkortin voi lunastaa yhdistyksen tapahtumissa.

  • SEIKKAILUPUISTO ZIPPYPARK Talin metsissä Huopalahdessa: -20 % normaalihintaisista seikkailulipuista (ei koske käsineitä tai kahvilatuotteita). Voimassa 30.9.2020.
  • HOPLOP KONALA (Kauppakeskus Ristikko): Kiipeilymaailma hintaan 19,90 e (ovh 25 e) , tarjous voimassa tod.näk. loka-marraskuussa. Verkkokaupan alennuskoodi tulee tänne myöhemmin.
  • HIUS FM (Lintuvaara) : -10% kaikista palveluista
  • LINTUMETSÄN KUKKATALO (Lintuvaara): -10 % kukista
  • RAVINTOLA FÅGELI (Lintuvaara): -10 % ruoka-annoksista (ei lounaspöytä).
  • ANYA AUTOPESU (Konala): Henkilöauton ulkopuolen käsipesu 10e. Henkilöauton sisäpuhdistus ja ulkopuolen käsipesu hintaan 25e.
  • JANNEN OTE (Lintukulman hieronta): Tutustumiskäyntinä VoiceWell hoito hintaan 50e. TAI ilmainen 15 min tutkimuskäynti. Varaukset Janne Vilen p. 040 5157887 tai jannenote(at)gmail.com
  • WULFFINKULMAN MYYMÄLÄ & OUTLET HELSINKI (Konala): -15% normaalihintaisista kuvastotuotteista myymälässä.
  • ESPOON MUSIIKKI- JA TANSSIKOULU ESTRADA: kolmen lipun kokeilutunti Estradasaliin Läkkitorille tanssin ryhmätunnille 5e Estradan verkkokaupasta. Rajoitettu erä. Huom! 1 osto / asiakas. Liput voimassa lokakuun 2019 loppuun.
  • H & T SPORT (Pitäjänmäki): Rentouttava hoito kokeilukerrat: 2 hoitoa 99e, 60 min kerta. Yksi hoitokerta pitää sisällään rentouttavan alipainehoidon, selän ja hartioiden lihaskalvojen avauksen sekä Neurosonic hoidon. Varaukset Heidiltä numerosta 044-7120838. Huom, ei alle 16 vuotiaille. Lisätietoa http://www.ht-sport.fi.
Advertisement